Moto Rzeszów   Autosalony Rzeszow   Pizzerie w Rzeszowie  
  
  Strona Główna
  OSK CENTRUM
  ArtAuto
  Kontakt
 
 


:::: ART AUTO ::::
Ośrodek Szkolenia Kierowców

Jesteśmy młodym, rodzinnym, prężnie rozwijającym się ośrodkiem. Naszą działalność rozpoczęliśmy na początku 2006 roku. To, że niedawno zaczęliśmy działać na rynku w zakresie szkolenia kandydatów na kierowców wcale nie oznacza, że nie mamy doświadczenia w tym zakresie. Instruktorzy zatrudnieni w naszej szkole posiadają wieloletni staż pracy w swoim zawodzie. Cechuje ich wysoki poziom kultury osobistej i duże poczucie humoru. Starają się oni w miarę bezstresowo i w przyjaznej atmosferze przygotować przyszłych kierowców do tej trudnej sztuki, jaką jest prowadzenie samochodu.

Stawiamy sobie za cel przygotowanie przyszłych kierowców nie tylko do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy ale przede wszystkim do odpowiedzialnego i bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym.

Oferujemy:
kursy podstawowe w zakresie kategorii B prawa jazdy, jazdy doszkalające dla osób, które posiadają już prawo jazdy oraz kursy dodatkowe dla osób, które trzykrotnie nie zdały egzaminu państwowego z teorii lub praktyki i muszą odbyć obowiązkowe szkolenie w ośrodku szkolenia kierowców. Oferta specjalna czyli przyspieszony kurs w 3 tygodnie (szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu *512 515 690*)

Jak wygląda szkolenie:
Szkolenie rozpoczyna się wykładami. Odbywają się one w każdy wtorek i czwartek miesiąca w godzinach od 16.00 do 18.00. Wykłady prowadzone są  w sposób ciągły. Następnie po zakończeniu wykładów odbywa się egzamin wewnętrzny teoretyczny zgodny z zasadami egzaminu państwowego w WORDzie. Jeżeli osoba uzyska pozytywny wynik egzaminu wewnętrzego teoretycznego może zapisać się na część praktyczną szkolenia, która również kończy się egzaminem. Szkolenie w naszym Ośrodku odbywa się na samochodach Peugeot 207, na których odbywa się również egzamin państwowy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Rzeszowie. Jeśli chodzi o to w jakich godzinach można umawiać się na zajęcia praktyczne (jazdy) to nasi instruktorzy są dostępni do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach od 7.00 do20.00